Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Grabowie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczerców

Szczerców(Grabowie + 14 km)

259 000 zł4 268 m² 60,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni ponad 4268 m2 (185x23), położoną w spokojnej i zielonej okolicy Szczercowa w otoczeniu lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sędziejowice-Kolonia

Sędziejowice-Kolonia(Grabowie + 17 km)

2 100 000 zł319 m² 6 583,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:36 300 m²

Oferujemy jedyną w swoim rodzaju nieruchomość położoną na prywatnej wyspie o powierzchni 3,6 ha, w malowniczym rozgałęzieniu rzeki Grabi, we wsi Emilianów (gm. Sędziejowice). To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karsznice

Karsznice(Grabowie + 24 km)

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, jednopiętrowy, podpiwniczony, o powierzchni 120m2, usytuowany na działce 3243m2. W skład domu wchodzą: - 2 pokoje, kuchnia i łazienka - parter, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Chojne

Chojne(Grabowie + 21 km)

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż! Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu z 1934 r, po renowacji, gotowego na nowy rozdział. Dom o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rusiec

Rusiec(Grabowie + 7 km)

890 000 zł13 700 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rusiec, położonej w powiecie bełchatowskim. Obie działki mają prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczerców(Grabowie + 14 km)

760 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą domu jednorodzinnego w Szczercowie, w województwie łódzkim. Nieruchomość usytuowana jest w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rychłocice

Rychłocice(Grabowie + 8 km)

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom w sercu natury Rychłocice | 100 m od rzeki Warty Na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Rychłocice, gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Strobin

Strobin(Grabowie + 10 km)

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:588 m²

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym, który można przekształcić na dom mieszkalny. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Złoczew

Złoczew(Grabowie + 24 km)

630 000 zł157 m² 4 012,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:720 m²

Szukasz miejsca na swoją działalność ? Mamy dla Ciebie idealne miejsce, niemalże w centrum Złoczewa! Restauracja ? a może obiekt biurowy? Budynek gotowy od razu do użytkowania po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Leśna

Chojne(Grabowie + 21 km)

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Przedmiotem sprzedaży jest prawo do dzierżawy działki o powierzchni 530 m2, będącej własnością gmin.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grabowie

Grabowie,łódzkie

149 000 zł5 273 m² 28,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 5273 m2 rolno budowlana. Numer działki 395/1 i 395/2. Zabudowana nieruchomością mieszkalną o powierzchni 83 m2 podzieloną na część mieszkalną i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabowie

Grabowie,łódzkie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

dom sprzedam od zaraz badz za doplata zamienie na mieszkanie dwupokojowe w chorzowie lub bytomiu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij